Kategorie

Ostatnio oglądane

Klipsch The Sixes Aktywne kolumny z Bluetooth + KLIPSCH GATE
Klipsch The Sixes Aktywne kolumny z Bluetooth + KLIPSCH GATE
Cena brutto: 3 799,00 zł
(Cena netto: 3 088,62 zł)

Promocje

HECO Aurora 700 + Onkyo TX-8250 Czarny
brutto: 4 568,00 zł / Zestaw
(netto: 3 713,82 zł / Zestaw)

Nowości

Magnat Signature Center 93 Kolumna centralna Hi-Res
brutto: 2 699,00 zł
(netto: 2 194,31 zł)

Wyprzedaż

Quadral Quintas 6650F Kolumny frontowe PARA
brutto: 1 148,00 zł / PARA
(netto: 933,33 zł / PARA)

Polecamy

Klipsch Premiere RP-8000F RP-500M RP-404C SPL120 Zestaw 5.1
brutto: 12 185,00 zł / Zestaw
(netto: 9 906,50 zł / Zestaw)

RATY Credit Agricole

Tania dostawa - wszystkie płatności!

Płatności polcard

SZYBKI KONTAKT

TEL: 48 512 468 713


Dostawa GRATIS od 1000zł

Więcej informacji Dostawa/Koszty transportu

darmowa dostawa

Klipsch The Sixes Aktywne kolumny z Bluetooth + KLIPSCH GATE

2818
Kod producenta: The Sixes-Gate
Waga: 16 kg
- oceń produkt
Dostępność:
Czas realizacji: 24h
PARA
Cena netto: 3 088,62 zł / PARA 4 050,00 zł3 799,00 zł / PARA

Gwarancja: 2 LATA realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany serwis centralny

Klipsch The Sixes Aktywne kolumny podstawkowe z Bluetooth

                                           +

Klipsch Gate multimedialny odtwarzacz sieciowy DTS ( GRATIS )

Rok 1946 jest początkiem tworzenia czegoś wielkiego. W małej szopie w Hope w Arkansas Paul Wilbur Klipsch, inżynier, geniusz i indywidualista zaprojektował i ręcznie zbudował legendarny głośnik Klipschorn®. Celem nadrzędnym jego projektu było przeniesienie na możliwie najwyższym poziomie muzyki do swojego salonu.
W tym samym roku zarejestrował nazwę Klipsch & Associates i kontynuował ręczną produkcję głośników tubowych. Pierwszego pracownika zatrudnił dwa lata później. Wspomniana szopa w Hope jest aktualnie pełnowartościową linią produkcyjną, natomiast siedziba firmy przeniesiona została do Indianapolis. Już po kilku latach działalności wyjątkowa jakość głośników znana była w najodleglejszych zakątkach Stanów Zjednoczonych. Paul Wilbur Klipsch stworzył technologię, która miała wpływ na całe pokolenie entuzjastów dobrego brzmienia. Założyciel firmy czynnie uczestniczył w jej pracach, aż do roku 2000. Zmarł w 2002 roku wieku 98 lat.

Seria Heritage Wireless

Prestiżowa linia bezprzewodowych głośników to modele The Sixes, The Three oraz The One. Wyglądem w stylu retro nawiązują do designu lat 50-tych ubiegłego wieku. Na pokładzie znajdują się wszystkie sprawdzone rozwiązania techniczne marki Klipsch. Oryginalne brzmienie aktywnych kolumn serii Heritage połączone zostały z funkcjonalnością i ergonomią użytkowania.

Klipsch The Sixes

Klipsch The Sixes to para kolumn, w którym jedna ma wbudowany wzmacniacz. Nie wymagają podłączenia do amplitunera czy innego urządzenia z wbudowanym wzmacniaczem. Wystarczy odtwarzacz płyt, sieciowy odtwarzacz muzyki, smartfon, tablet, gramofon, telewizor itp. Kolumny łączą się za pośrednictwem przewodu sygnałowego lub bezprzewodowo poprzez moduł bluetooth. Konstrukcja ta, jest odpowiedzią producenta na duże zainteresowanie tego typu głośnikami.

Technologia

Kolumny wyposażone zostały calowe, aluminiowe głośniki wysokotonowe. Umieszczone w tubie 90x90 Tractrix®HORN. Średnio - niskotowe membrany o wielkości 165mm przygotowane zostały do dużych wychyleń. Otwór Bass reflex umieszczony jest na tylnej ściance. Obudowy wykonane są z płyty MDF. Pokryte są naturalnym fornirem. Dwie wersje kolorystyczne: walnut lub ebony.

Nie potrzebują wzmacniacza

Prawa kolumna zestawu posiada wbudowany wzmacniacz. Nie ma więc potrzeby zakupu dodatkowe urządzenia ze wzmacniaczem. By w pełni korzystać z możliwości The Sixes wystarczy smarfon, tablet, tradycyjny odtwarzacz płyt CD/DVD, gramofon, sieciowy odtwarzacz muzyki, komputer, TV itp. Wbudowany wzmacniacz generuje 2 x 100W mocy ciągłej.

Połączenia

Zgodnie z oczekiwaniami klientów, producent wyposażony The Sixes w możliwość bezprzewodowego połączenia poprzez technologię Bluetooth. Sygnał do kolumn można podawać z odległości do 10m. Wbudowane gniazda analogowe (line in/phono, AUX) oraz cyfrowe optyczne i USB (dedykowane dla plików 192 kHz/24-bit z PC/MAC), umożliwiają tradycyjne podłączenie urządzeń.

Dla fanów basu

The Sixes grają niezwykle dynamicznie i szeroko. Na pewno nie brakuję im basu. Jeżeli jednak zechcesz mieć go więcej, to możesz podłączyć do nich aktywny subwoofer. Najlepiej któryś z oferty producenta.

Sterowanie

Zestaw wyposażony został w wielofunkcyjnego, wygodnego pilota. Z jego pomocą można regulować głośność kolumn oraz subwoofera, zmienić wejściowy sygnał dźwięku, odtworzyć lub zatrzymać odtwarzanie ze źródła bluetooth.

Akcesoria

Na wyposażeniu kolumn są: maskownice, kabel zasilający, kabel sygnałowy - łączący kolumny, kabel jack - jack 3,5mm, kabel USB, kabel optyczny, pilot oraz baterie.

 

Typ Aktywne kolumny podstawkowe
Wzmaczniacz 2 x 100W
Głośnik wysokotonowy 1" (2,5cm) aluminium kopułka, tuba Tractrix Horn
Głośnik niskotonowy 6,5" (16,5cm)
Pasmo przenoszenia 40Hz ~20kHz @ -3dB
Maks. moc akustyczna 106 dB/1m
Wejścia Bluetooth®, Phono/Line wejścia analogowe, 3.5mm mini jack, USB, cyfrowe optyczne
Wyjścia Sub out
Rodzaj obudowy MDF z bass reflex
Wykończenie fornir: walnut lub ebony
Wymiary (wys. x dł. x szer.) 425 x 220 x 275 mm
Waga 15,26 kg.

 

Klipsch GATE - Odtwarzacz Sieciowy Streamer

Wi-Fi - DTS Play-Fi™ -Tidal® - Pandora® - Spotify® - Amazon Prime Music® - iHeart Radio® - Sirius XM Radio - Deezer® - Music Server

Kolor: Czarny

Seria Klipsch Stream

Prestiżowa linia urządzeń Klipsch Stream to modele: Gate, Powergate, RW-1, The Three, RSB-8 oraz RSB-14. Wszystkie modele serii Stream wyposażone zostały w multiroomową aplikacje DTS Play-Fi. Służy ona do komunikowania i przysłania dźwięku w obrębie domowej sieci Wi-Fi.

Klipsch Gate

Klipsch Gate to streamer multiroom. Jest ważnym elementem domowego systemu audio. Może stać się prostym rozwiązaniem na "usieciowanie" domowego zestawu audio - który nie jest wyposażony w funkcje  "internetowe". Wystarczy ściągnąć po smartfon czy tablet, pobrać darmowe oprogramowanie (Klipsch Stream na Adroida lub iOs), które umożliwia sterowanie urządzeniem oraz słuchanie muzyki z serwisów muzycznych takich jak: Tidal®, Pandora®, Spotify®, Amazon Prime Music®, iHeart Radio®, Sirius XM Radio, Deezer® (wymagane konto premium) czy radia internetowego. Streamer posiada analogowe wejście oraz wyjście sygnału mini jack 3,5mm. Połączenie to umożliwia w prosty sposób udostępnić sygnał audio w sieci domowej, który może zostać podany np. z odtwarzacza CD, DVD, gramofonu itp. System ten działa również w drugą stronę. Gate pobierając muzykę z sieci może ją przekazać do domowego wzmacniacza, amplitunera czy mini wieży. Konstrukcja ta, jest odpowiedzią producenta na duże zainteresowanie tego typu rozwiązaniami.

 

DTS Play-Fi

Producent wyposażył Klipsch Gate w możliwość bezprzewodowego komunikowania się i udostępniania dźwięku pomiędzy urządzeniami. W bezprzewodowej, domowej sieci multiroom mogą współpracować urządzenia wyposażone w DTS Play-Fi będące od różnych producentów.

Sterowanie

GATE wyposażony jest w zestaw podświetlanych przycisków. Pozwalają one na regulację poziomu głośności w pomieszczeniu i na natychmiastowe (w razie potrzeby) wyciszenie dźwięku. Resztę funkcji streamera obsługujemy za pomocą aplikacji.

Akcesoria

Na wyposażeniu znajduję się przewód sygnałowy stereo mini jack 3,5mm oraz kabel zasilający.

Specyfikacja:

  • Sieć: WiFi (2,4 GHz, 802.11/n lub lepszy)
  • Streaming: Radio internetowe, muzyczne serwisy internetowe (niektóre wymagają konta premium)
  • Wejścia analogowe: mini jack 3,5mm, Wi-Fi (DTS Play-Fi™)
  • Wyjścia audio: mini jack 3,5mm, Wi-Fi (DTS Play-Fi™)
  • Waga: 0,32 kg.
  • Wymiary: 13.97cm x 2.86 x 12.7 cm