Kategorie

Ostatnio oglądane

Magnat Signature 505 Kolumna podłogowa Hi-Res + Yamaha R-N803D
Magnat Signature 505 Kolumna podłogowa Hi-Res + Yamaha R-N803D
Cena brutto: 6 448,00 zł
(Cena netto: 5 242,28 zł)

Promocje

KLIPSCH BAR 48 5.1 Sound Bar + Subwoofer + Surround Wireless
brutto: 3 198,00 zł / sztuka
(netto: 2 600,00 zł / sztuka)

Nowości

Magnat Signature 707 Kolumna podłogowa Hi-Res
brutto: 7 998,00 zł
(netto: 6 502,44 zł)

Wyprzedaż

PURE ACOUSTICS PX 266 Kolumny instalacyjne ścienne
brutto: 378,00 zł / PARA
(netto: 307,32 zł / PARA)

Polecamy

Klipsch Premiere RP-8000F RP-500M RP-404C SPL120 Zestaw 5.1
brutto: 12 185,00 zł / Zestaw
(netto: 9 906,50 zł / Zestaw)

RATY Credit Agricole

Tania dostawa - wszystkie płatności!

Płatności polcard

SZYBKI KONTAKT

TEL: 48 512 468 713


Dostawa GRATIS od 1000zł

Więcej informacji Dostawa/Koszty transportu

darmowa dostawa

Magnat Signature 505 Kolumna podłogowa Hi-Res + Yamaha R-N803D

2898
Kod producenta: Signature 505
Waga: 50 kg
- oceń produkt
Dostępność:
Dostępny w naszym magazynie Dostępny w naszym magazynie
Czas realizacji: 24h
 • Wersja
Zestaw
Cena netto: 5 242,28 zł / Zestaw 6 949,00 zł6 448,00 zł / Zestaw

Gwarancja: 2 LATA realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany serwis centralny

Magnat Signature 505 Kolumna podłogowa Hi-Res

 • Certyfikowany podwójny moduł wysokotonowy z dwiema kopułkami fmax domes
 • 3,5-drożna konstrukcja z technologią bass-reflex
 • Zoptymalizowane jednostki nisko-średniotonowej i niskotonowej dla uzyskania najlepszego basu
 • Wentylowana cewka drgająca dla maksymalnej sprężystości i dynamiki
 • Kolce do bezpiecznego pozycjonowania i oddzielania akustycznego

Mniejszy model o konstrukcji 3,5-drożnej Signature 505 jest bardziej kompaktowy z dwóch kolumn podłogowych, o wysokości 930mm i jest nadal w pełni rozwinięty. Jest wyposażony w podwójny moduł głośnika wysokotonowego z certyfikatem Hi-Res z dwoma głośnikami fmax, a także 170mm głośnik niskotonowy i kolejny 170mm głośnik średnio-niskotonowy. Dzięki dołączonym kolcom Signature 505 można nie tylko bezpiecznie ustawić, ale także odpowiednio podłączyć akustycznie. Podobnie jak wszystkie głośniki z serii Signature 500, zastosowano solidne terminale połączeniowe, które nie tylko pozwalają na użycie najlepszych kabli, ale także umożliwiają podwójne okablowanie lub bi-amp. 505 jest oczywiście odpowiedni zarówno jako głośnik stereo, jak i przedni kanał w zestawie kina domowego.

Wejście do klasy Signature

Wejście w świat audiofilskiego HiFi zaczyna się od Magnat Signature 500. Tutaj wyszukane obudowy z najnowszymi technologiami spełniają najwyższą jakość produkcji w tej klasie. A wszystko to w tej serii! Od audiofilskiej konfiguracji stereo po ambitnie, doskonale brzmiące kino domowe z aktywnym subwooferem. W klasie Signature 500 można połączyć wszystko według własnych upodobań.

Opracowana technologia

Sercem bajecznego odtwarzania wysokich częstotliwości jest nasz nowy moduł hi-res z dwoma głośnikami wysokotonowymi fmax. Kopuła 30 mm ze szczególnie szeroką listwą pozwala na pracę z niską częstotliwością podziału, dzięki czemu idealnie łączy się ze średnicą. Dodatkowy głośnik 20mm super wysokotonowy jest podstawą do rozszerzonego odtwarzania częstotliwości powyżej 50 kHz. Ponadto ma doskonałe właściwości promieniujące we wszystkich kierunkach. W tej kombinacji moduł ten jest certyfikowany przez Japan Audio Society z pieczęcią wysokiej rozdzielczości.

Woofery FE-Dynamics i przetworniki średniotonowe mają specjalnie powlekane membrany, które są sprawdzane i optymalizowane pod kątem zakłócania rezonansów za pomocą technologii laserowej, tak zwanej metody Klippela. Wentylowana cewka głosowa, napęd głośnika, gwarantuje najlepsze chłodzenie, a tym samym maksymalne odciążenie, nawet gdy gra bardzo wysoko.

Imponująca jakość produkcji

Masywna obudowa wykonana z płyty MDF ma niski rezonans, dzięki czemu zapewnia najlepsze możliwe warunki akustyczne dla kolumny. Przegroda Signature 500 jest wykończona czarnym lakierem z błyszczącym wykończeniem fortepianowym w kolorze czarnym, a wykończenie mokka jest uzupełnione jedwabnym matowym antracytowym frontem. Stabilne, sześciokrotnie wkręcane ozdobne pierścienie nie tylko doskonale wyglądają, ale także odpowiednio dociskają głośnik. Zdejmowane pokrycie materiałowe umożliwia wybór pomiędzy subtelnością a technologią widoczną na pierwszy rzut oka. Zwrotnica z najlepszej jakości komponentów współpracuje z mocnymi filtrami 24dB, faza jest odpowiednio korygowana i tak amplituda umożliwia precyzyjne sterowanie indywidualną obudową. Duże podwójne terminale nie tylko pozwalają na stosowanie kabli wysokiej jakości, ale także umożliwiają podwójne okablowanie i bi-amping, a więc zastosowanie różnych kabli lub wzmacniaczy dla zakresu tonów niskich i wysokich. To, jak dużą wagę przywiązuje się do szczegółów w konstrukcji Signature 500, świadczy również o użyciu portu Airflex z zaokrąglonym otworem bas-reflex, który redukuje hałas przepływu do minimum.

Można łączyć na różne sposoby

Signature 500 jest dostępny w różnych wariantach. Dlatego fani czystego odtwarzania stereo mogą łączyć je w różne konfiguracje, a także przyjaciele kina domowego, aby wybrać idealną kombinację. Głośnik półkowy Signature 503, dwa różne duże głośniki podłogowe Signature 505 i 507 oraz Center Signature Center 53 ułatwiają znalezienie idealnego rozwiązania dla każdego pomieszczenia i każdego wymagania akustycznego. Aktywny subwoofer Signature Sub 300 A zapewnia pożądany nacisk w segmencie niskich częstotliwości.

Specyfikacja:

 • Pasmo przenoszenia 24 - 53000 Hz
 • Skuteczność 92 dB
 • Głośnik podłogowy, 3,5-drożny, double bass, bass reflex
 • 1,2-calowy głośnik wysokotonowy, 0,75 ”głośnik super-wysokotonowy, 1 x 170mm głośnik niskotonowy, 1 x 170mm głośnik średnio-niskotonowy
 • MOC (RMS / maks.) 170/300 watów
 • Impedancja 4 - 8 omów
 • Częstotliwości podziału zwrotnicy 330 Hz/2800 Hz/17500 Hz
 • Zalecane moc wzmacniacza : od 30 watów
 • WYMIARY (SxWxG)
  Obudowa: 205 x 930 x 332 mm
  Obudowa z nóżką - kolcami: 286 x 970 x 332 mm
 • Waga 15,5 kg

Yamaha MusicCast R-N803D Amplituner stereo

Ogólna charakterystyka produktu:

maksymalna moc: 2x 160 W (4 Ω, 1 kHz, 0,7% THD)
znamionowa moc wyjściowa: 2x 100 W (8 Ω, 20 Hz-20 kHz, 0,019% THD)
dynamiczna moc na kanał (8/6/4/2 Ω): 140/170/220/290 W
DLNA: Ver. 1.5 (funkcja DMP/DMR)
formaty plików: MP3, WMA, MPEG4, AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD
Bluetooth (SBC/AAC)
WiFi z Wireless Direct
zużycie energii w trybie czuwania: 0,1 W
wymiary 435x 151x 392 mm
ciężar 11 kg

Yamaha R-N803D z systemem MusicCast 

Poczuj magię hi-fi i ciesz się funkcjami sieciowymi

Yamaha wprowadza doskonałą jakość dźwięku hi-fi do świata sieciowych amplitunerów stereo. Yamaha MusicCast R-N803D to najwyższej klasy układy elektroniczne i komponenty, będące dziedzictwem legendarnej koncepcji hi-fi firmy Yamaha, zwanej ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology). R-N803D to także  pierwszy amplituner stereo z wbudowaną, wyrafinowaną technologią YPAO, która stosowana była dotąd tylko w urządzeniach wielokanałowych. Rozwiązanie to pozwala automatycznie skalibrować parametry pracy urządzenia pod kątem akustyki pomieszczenia. 

MusicCast R-N803D to jednak nie tylko świetny sprzęt stereo - to w pełni sieciowe urządzenie zapewniające łatwy i szeroki dostęp do muzyki. Obsługa serwisów muzycznych (m.in. Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz), radia internetowegoodtwarzanie muzyki przesyłanej do amplitunera bezprzewodowo (za pomocą Wi-Fi, Bluetooth i Airplay), obsługa protokołu DLNA (pozwalająca na odtwarzanie plików zgromadzonych na komputerze/serwerze NAS) - to tylko kilka z wielu funkcjonalności, dzięki którym słuchanie muzyki będzie teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Wisienką na torcie sieciowych umiejętności R-N803D jest jego współpraca z systemem multiroom Yamaha MusicCast,dzięki któremu bezprzewodowo możesz przesyłać muzykę między pokojami w całym domu.   

Yamaha MusicCast

Zapewnij sobie idealny dźwięk dzięki auto-kalibracji YPAO 

Po raz pierwszy amplituner hi-fi, MusicCast R-N803D, wyposażony jest w układ YPAO (Yamaha Parametric room Acoustic Optimizer), słynną technologię stosowaną dotychczas w amplitunerach AV i soundbarach Yamahy. Układ ocenia kształt pokoju, materiał pokrywający ściany i pozycję głośników, a następnie automatycznie reguluje parametry dźwięku, aby zapewnić idealną odpowiedź i jakość brzmienia. Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w zaawansowane funkcje YPAO, wliczając YPAO-R.S.C. (Reflected Sound Control), który aktywnie koryguje istotne, wczesne odbicia dźwięku, mające znaczący wpływ na jakość brzmienia, a także YPAO Volume, który wykorzystuje niezwykle precyzyjną korekcję (192 kHz/64 bity). Efekt? Możesz stworzyć idealne środowisko odsłuchowe w swoim domu, takie samo jak w profesjonalnym studiu. Dodatkowo możesz kontrolować funkcje YPAO i wyświetlać rezultaty analizy wykorzystując aplikację MusicCast*.

*Funkcja dostępna w przyszłych aktualizacjach oprogramowania.

Yamaha R-N803D YPAO

Korzystaj z dziedzictwa hi-fi Yamahy

Koncepcja ToP-ART

W modelu MusicCast R-N803D projektanci zastosowali wzmacniacz mocy z symetrycznymi i bezpośrednim układem obwodów. Moduł ten opiera się na koncepcji ToP-ART i wyposażony jest w równoległą konstrukcję push-pull, wykorzystującą łącznie osiem bipolarnych tranzystorów mocy (po cztery na kanały lewy i prawy). Ponadto inżynierowie skrócili do absolutnego minimum długość torów sygnałowych audio, co pozwoliło obniżyć impedancję i zapewnić doskonałą siłę napędową z maksymalną mocą wyjściową sięgającą 145 W na kanał. Amplituner wyposażono także w możliwość włączenia trybu Pure Direct omijającego obwody regulacji tonów, dzięki czemu ścieżka sygnału jest maksymalnie skrócona, a dźwięk dociera do Twoich uszu w najczystszej postaci. 

Dźwięk wysokiej rozdzielczości (hi-res) 

MusicCast R-N803D przystosowany jest do współpracy ze źródłami dźwięku wysokiej rozdzielczości. Urządzenie obsługuje natywny format DSD 2,8/5,6 MHz, pliki AIFF/WAV/FLAC 192 kHz/24 bity, a także Apple Lossless 96 kHz/24 bity. Amplituner wyposażony jest w słynny przetwornik c/a SABRE 9006AS 192 kHz/24 bity (firmy ESS), dzięki któremu zapewnia doskonały stosunek sygnał/szum. W połączeniu z oryginalnym modułem sieciowym Yamahy model ten perfekcyjnie wydobywa wszystkie dźwiękowe niuanse ze źródeł high-res, idealnie odwzorowując nawet subtelną atmosferę sal koncertowych i ekspresyjne detale brzmienia.

Wewnętrzny moduł sieciowy zapewniający wysoką jakość dźwięku

Jednym z kluczowych komponentów MusicCast R-N803D, decydującym o jakości dźwięku sieciowego, jest Yamaha Original Network Module. Układ ten wykorzystuje precyzyjny zegar, który gwarantuje niski jitter i udoskonala odwzorowanie dźwięku ze źródeł high-res. Obniżenie szumu jitteru podczas odtwarzania dźwięku z sieci oraz źródeł USB/Bluetooth pozwala użytkownikowi z łatwością rozróżnić wszelkie niuanse zapisanej w nagraniach wysokiej rozdzielczości.

Ciesz się funkcjami sieciowymi

Serwisy muzyczne i łączność bezprzewodowa

Szeroki dostęp do licznych źródeł muzyki to również efekt kompatybilności z serwisami muzycznymi. MusicCast R-N803D obsługuje nie tylko popularne serwisy takie jak Spotify, lecz także coraz chętniej wykorzystywane (i oferujące jakość dźwięku CD) Tidal, Deezer oraz Qobuz. Dzięki temu użytkownik może korzystać z niemal nieograniczonych bibliotek muzycznych obejmujących miliony utworów z całego świata. 

Funkcjonalność modelu zwiększa wbudowana łączność: Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi. Te bezprzewodowe technologie umożliwiają strumieniowanie muzyki wprost ze smartfona lub tabletu, np. z serwisu YouTube, a kompatybilność z protokołem DLNA pozwala słuchać nagrań udostępnionych w domowej sieci bezprzewodowej (np. z komputera lub serwera NAS).

Unikalną funkcjonalnością amplitunera R-N803D jest również Bluetooth Output czyli transmisja Bluetooth z amplitunera do zewnętrznych głośników/słuchawek Bluetooth - dowolnego producenta. Dzięki temu rozwiązaniu możesz np. wysłać na bluetoothowe słuchawki dźwięk z każdego podłączonego do R-N803D urządzenia - telewizora, odtwarzacza CD czy nawet gramofonu!

Serwisy muzyczne Yamaha MusicCast

Nagłośnij cały dom dzięki Yamaha MusicCast

Yamaha MusicCast to rewolucyjny system, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku  pomiędzy domowymi urządzeniami audio z rodziny MusicCast. Wszystkie urządzenia Yamahy obsługujące ten system łączą się ze sobą poprzez domową sieć Wi-Fi, a do sterowania nimi służy łatwa w użytkowaniu, polskojęzyczna aplikacja MusicCast Controller.Teraz, bez potrzeby wertowania instrukcji obsługi, w prosty sposób prześlesz dźwięk pomiędzy urządzeniami audio znajdującymi się w różnych pokojach. Ponadto każdy z domowników może w tym samym czasie słuchać innej muzyki, niezależnie od pozostałych użytkowników systemu, lub stworzyć grupę, aby to samo nagranie było odtwarzane w kilku pomieszczeniach.

MusicCast Controller

Stwórz swoje domowe centrum rozrywki 

Wejścia cyfrowe i analogowe

Ten model wyposażony jest w cyfrowe wejścia audio – zarówno ze złączem optycznym, jak i współosiowym. Obydwa służą do przesyłania dźwięku: optyczne z telewizora, współosiowe z odtwarzacza Blu-ray/CD. Sygnał dźwiękowy cały czas pozostaje w cyfrowej postaci, aż do momentu przetworzenia przez wysokiej jakości DAC wewnątrz amplitunera, zapewniając czyste i dynamiczne brzmienie w przypadku każdego źródła rozrywki, od sportu i innych programów, aż do filmów i koncertów. R-N803D to także sporo wejśc analogowych, a wśród nich oczywiście wejście Phono dla podłączenia gramofonu.  

Tuner DAB/DAB+ zapewniający dostęp do cyfrowych audycji radiowych

Amplituner MusicCast R-N803D wyposażony jest w tuner DAB/DAB+ (Digital Audio Broadcasting). Pozwala on słuchać audycji radiowych nadawanych w cyfrowej postaci i zapewnia wysoką jakość dźwięku. Dalsze korzyści przynosi automatyczne strojenie stacji z dostępnej listy oraz wyświetlanie informacji takich jak nazwa rozgłośni.

Odtwarzanie bez pauz (gapless playback)

Funkcjonalność modelu zwiększa przydatna funkcja odtwarzania bez pauz (gapless playback). Funkcja ta rozwiązuje problem przerw pojawiających się pomiędzy ciągłymi utworami, np. podczas odtwarzania albumów koncertowych.

Podsumowanie najważniejszych cech: 

 • Układ auto-kalibracji YPAO zapewniający idealny dźwięk
 • Kompatybilność z popularnymi serwisami muzycznymi, wliczając Spotify, Tidal i Deezer
 • Dostęp do wszystkich współczesnych źródeł muzyki (sieciowe audio, serwisy strumieniowe, Bluetooth, AirPlay, radio FM)
 • Nieograniczone możliwości rozrywki dzięki MusicCast
 • Cyfrowe wejście audio do podłączenia telewizora lub odtwarzacza Blu-ray
 • Tuner DAB/DAB+ zapewniający dostęp do cyfrowych audycji radiowych
 • Wejście Phono umożliwiające podłączenie gramofonu
 • Obsługa dźwięku high-res
 • Odtwarzanie bez pauz (gapless playback)
 • Mocny wzmacniacz zapewniający wysoką jakość dźwięku
 • Wewnętrzny moduł sieciowy zapewniający wysoką jakość dźwięku