Kategorie

Ostatnio oglądane

Magnat Signature SUB 530A Subwoofer aktywny
Magnat Signature SUB 530A Subwoofer aktywny
Cena brutto: 1 799,00 zł
(Cena netto: 1 462,60 zł)

Promocje

Klipsch R-12SW Subwoofer aktywny
brutto: 1 279,00 zł / sztuka
(netto: 1 039,84 zł / sztuka)

Wyprzedaż

Quadral Quintas 6650F Kolumny frontowe PARA
brutto: 1 148,00 zł / PARA
(netto: 933,33 zł / PARA)

RATY Credit Agricole

Tania dostawa - wszystkie płatności!

Płatności polcard

SZYBKI KONTAKT

TEL: 48 512 468 713


Dostawa GRATIS od 1000zł

Więcej informacji Dostawa/Koszty transportu

darmowa dostawa

Magnat Signature SUB 530A Subwoofer aktywny

2863
Kod producenta: SUB 530A
Waga: 19 kg
- oceń produkt
Dostępność:
Dostępny Dostępny
Czas realizacji: 2-3 dni
 • Kolor
sztuka
Cena netto: 1 462,60 zł / sztuka 2 149,00 zł1 799,00 zł / sztuka

WARUNKI GWARANCJI: 2 LATA realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany serwis centralny
Typ Subwoofera: Aktywny

Magnat Signature SUB 530A Subwoofer aktywny

 • Wysokowydajny wzmacniacz klasy D o mocy 140/280W
 • Głośnik niskotonowy 300 mm, zoptymalizowany pod kątem metody klippela
 • Aktywny zakres częstotliwości
 • Regulowana głośność i częstotliwość zwrotnicy
 • Optymalne uzupełnienie konfiguracji Hi-Fi i kina domowego
 • Aktywna korekcja odpowiedzi częstotliwościowej do 120 Hz (obwód LPC) dla łatwej integracji w środowiskach AV

Aktywny subwoofer dla najniższych częstotliwości
Są sytuacje, w których nie ma wystarczającej ilości basu i właśnie do tego opracowaliśmy Signature Sub 300 A. Dzięki nowatorskiemu głośnikowi niskotonowemu 300mm jest on w stanie odtwarzać częstotliwości do 20 herców. Pozostaje zawsze kontrolowany i precyzyjny, ponieważ wbudowany wzmacniacz klasy D o mocy do 280W jest idealnie dopasowany do głośnika zoptymalizowanego metodą Klippel, a aktywne wyrównanie częstotliwości zapewnia, że Sub 300A w dowolnym środowisku AV będzie zintegrowany. W celu optymalnego dopasowania do pomieszczenia fazę sygnału można obrócić o maksymalnie 180°. Częstotliwość podziału można dowolnie wybierać między 40 a 120 Hz, w zależności od używanych głośników.


 

Specyfikacja:

 • Pasmo przenoszenia 20 - 200 Hz
 • 1 x 300 mm Woofer
 • Aktywny subwoofer bass-reflex „Frontfire”
 • MOC (RMS / maks.) 140/280 watów
 • Regulowany zakres zwrotnicy 40–120 Hz
 • Faza Regulowana w zakresie 0 ° - 180 °
 • Wymiary (SxWxG) 355 x 475 x 420 mm
 • Wymiary (SxWxG) ze wzmacniaczem 355 x 475 x 435 mm
 • Napięcie sieciowe 100–240 V
 • Automatyczny obwód rezerwowy o niskim zużyciu energii <0,5 Watt (można wyłączyć)
 • Waga 17,4 kg

Wejście do klasy Signature

Wejście w świat audiofilskiego HiFi zaczyna się od Magnat Signature 500. Tutaj wyszukane obudowy z najnowszymi technologiami spełniają najwyższą jakość produkcji w tej klasie. A wszystko to w tej serii! Od audiofilskiej konfiguracji stereo po ambitnie, doskonale brzmiące kino domowe z aktywnym subwooferem. W klasie Signature 500 można połączyć wszystko według własnych upodobań.

Opracowana technologia

Sercem bajecznego odtwarzania wysokich częstotliwości jest nasz nowy moduł hi-res z dwoma głośnikami wysokotonowymi fmax. Kopuła 30 mm ze szczególnie szeroką listwą pozwala na pracę z niską częstotliwością podziału, dzięki czemu idealnie łączy się ze średnicą. Dodatkowy głośnik 20mm super wysokotonowy jest podstawą do rozszerzonego odtwarzania częstotliwości powyżej 50 kHz. Ponadto ma doskonałe właściwości promieniujące we wszystkich kierunkach. W tej kombinacji moduł ten jest certyfikowany przez Japan Audio Society z pieczęcią wysokiej rozdzielczości.

Woofery FE-Dynamics i przetworniki średniotonowe mają specjalnie powlekane membrany, które są sprawdzane i optymalizowane pod kątem zakłócania rezonansów za pomocą technologii laserowej, tak zwanej metody Klippela. Wentylowana cewka głosowa, napęd głośnika, gwarantuje najlepsze chłodzenie, a tym samym maksymalne odciążenie, nawet gdy gra bardzo wysoko.

Imponująca jakość produkcji

Masywna obudowa wykonana z płyty MDF ma niski rezonans, dzięki czemu zapewnia najlepsze możliwe warunki akustyczne dla kolumny. Przegroda Signature 500 jest wykończona czarnym lakierem z błyszczącym wykończeniem fortepianowym w kolorze czarnym, a wykończenie mokka jest uzupełnione jedwabnym matowym antracytowym frontem. Stabilne, sześciokrotnie wkręcane ozdobne pierścienie nie tylko doskonale wyglądają, ale także odpowiednio dociskają głośnik. Zdejmowane pokrycie materiałowe umożliwia wybór pomiędzy subtelnością a technologią widoczną na pierwszy rzut oka. Zwrotnica z najlepszej jakości komponentów współpracuje z mocnymi filtrami 24dB, faza jest odpowiednio korygowana i tak amplituda umożliwia precyzyjne sterowanie indywidualną obudową. Duże podwójne terminale nie tylko pozwalają na stosowanie kabli wysokiej jakości, ale także umożliwiają podwójne okablowanie i bi-amping, a więc zastosowanie różnych kabli lub wzmacniaczy dla zakresu tonów niskich i wysokich. To, jak dużą wagę przywiązuje się do szczegółów w konstrukcji Signature 500, świadczy również o użyciu portu Airflex z zaokrąglonym otworem bas-reflex, który redukuje hałas przepływu do minimum.

Można łączyć na różne sposoby

Signature 500 jest dostępny w różnych wariantach. Dlatego fani czystego odtwarzania stereo mogą łączyć je w różne konfiguracje, a także przyjaciele kina domowego, aby wybrać idealną kombinację. Głośnik półkowy Signature 503, dwa różne duże głośniki podłogowe Signature 505 i 507 oraz Center Signature Center 53 ułatwiają znalezienie idealnego rozwiązania dla każdego pomieszczenia i każdego wymagania akustycznego. Aktywny subwoofer Signature Sub 300 A zapewnia pożądany nacisk w segmencie niskich częstotliwości.