Kategorie

Ostatnio oglądane

SVS Prime Tower Kolumny podłogowe
SVS Prime Tower Kolumny podłogowe
Cena brutto: 4 798,00 zł
(Cena netto: 3 900,81 zł)

Promocje

LD Systems STINGER 10 A G3 kolumna aktywna 10" PA
brutto: 1 849,00 zł / sztuka
(netto: 1 503,25 zł / sztuka)

Nowości

Klipsch RP-600C Reference Premiere Kolumna centralna
brutto: 2 099,00 zł
(netto: 1 706,50 zł)

Wyprzedaż

Jamo ATM 50 kolumna atmos
brutto: 668,00 zł / PARA
(netto: 543,09 zł / PARA)

RATY Credit Agricole

raty

  RATY DLA CIEBIE 0%

Tania dostawa - wszystkie płatności!

Płatności polcard

SZYBKI KONTAKT

TEL: 48 512 468 713


Dostawa GRATIS od 1000zł

Więcej informacji Dostawa/Koszty transportu

darmowa dostawa

SVS Prime Tower Kolumny podłogowe

2741
Kod producenta: PrimeTower
Waga: 40 kg
- oceń produkt
Dostępność:
Dostępny Dostępny
Czas realizacji: 2-3 dni
 • Kolor
PARA
Cena netto: 3 900,81 zł / PARA 4 798,00 zł / PARA

Gwarancja: 24 miesiące Polskiego dystrybutora Konsbud-Hi-Fi

SVS Prime Tower Kolumny podłogowe

Firma SVS z siedzibą w Youngstown w stanie Ohio powstała w 1998 roku. Prowadzona jest przez pasjonata doskonałego dźwięku - Gary Yacoubiana. SVS jest zespołem ludzi, których łączy pasja tworzenia światowej klasy głośników, subwooferów i akcesoriów audio bez żadnych kompromisów. Ta filozofia spowodowała, że SVS stał się czołową marką subwooferów na świecie i jednym z najszybciej rozwijających się producentów głośników.

SVS PRIME TOWER

SVS Prime Tower to kolumny podłogowe. Charakteryzują się wyjątkową precyzją oraz równowagą tonalną. Doskonale sprawdzą się zarówno w dwukanałowych systemach stereofonicznych jak i systemach kina domowego. Wyraźny, przestrzenny dźwięk połączony z mocnym basem oraz sporym zapasem mocy sprawia, że kolumny mogą z powodzeniem rywalizować z podobnymi konstrukcjami na rynku.

Pod względem jakości dźwięku SVS Prime Tower ustawiają poprzeczkę wysoko. Przejrzystość, szerokość czy stabilność sceny dźwiękowej jest na bardzo wysokim poziomie. Jakość obrazowania wokalu oraz towarzyszących mu instrumentów muzycznych zbliża słuchacza do sali koncertowej.

SVS Prime Tower zostały zbudowane, by zmierzyć się z najbardziej wymagającą ścieżką dźwiękową. Nieważne czy zapisanej w formacie stereo czy wielokanałowym. Słuchając muzyki poprzez Prime Tower odkryć możesz szczegóły, których na innych kolumnach do tej pory nie usłyszałeś.

PRZETWORNIKI

Każdy element konstrukcyjny głośników Prime Tower został zaprojektowany z myślą o doskonałym brzmieniu. Od najwyższej klasy głośników i zwrotnicy SoundMatch po wyjątkowo grube przegrody i wewnętrzne usztywnienia, które zostały zoptymalizowane pod kątem technologii FEA.

Jednocalowy głośnik wysokotonowy jest lekki, sztywny i bardzo wydajny. Nawet grając głośno, wysokie częstotliwości przenoszone są krystalicznie czysto. Duża przejrzystość brzmienia łączy się z wzorowym wokalem, który jest jednocześnie ostry i delikatny.

Zaprojektowany z myślą o doskonałej akustyce, 4,5-calowy przetwornik średniotonowy jest zamontowany w oddzielnej, całkowicie zamkniętej przestrzeni, aby zapewnić gładką, precyzyjną i wyraźną średnicę. Materiał stożka jest niezwykle lekki i sztywny. Zachowuje płaską charakterystykę w całym zakresie średnich częstotliwości.

Dwa 6,5 calowe głośniki niskotonowe bez wysiłku dostarczają głębokiego i wyraźnego basu. Wprowadzają słuchacza w świat muzyki, podkreślający basowy charakter instrumentów i efektów dźwiękowych filmów. Każdy głośnik niskotonowy ma oddzielną wewnętrzną komorę o specjalnie zaprojektowanym kształcie. Rezultatem jest głęboki, mocny i dokładny bas, który słyszysz i co ważniejsze, czujesz.

ZWROTNICA

Ponieważ przetworniki klasy premium wymagają doskonałej "elektroniki", nie szczędzono wydatków na innowacyjną 3,5 drożną zwrotnicę SVS SoundMatch. Konstrukcja jej została zaprojektowana tak, aby każdy głośnik niskotonowy miał swój własny dyskretny tor. Rezultatem tego jest dynamiczna, zwarta i precyzyjną scena dźwiękowa, z dokładną charakterystyką pasma we wszystkich miejscach odsłuchowych w pomieszczeniu. Precyzyjne strojenie zwrotnicy SoundMatch zapewnia niezrównaną dokładność w całej rozpiętości przenoszonego pasma. Od najwyższych dźwięków sopranu po głębokie basy. Odwzorowuje przy tym zapis pierwotnej ścieżki dźwiękowej.

OBUDOWA

Obudowy kolumn Prime Tower wykonane zostały z płyty MDF. Pokryte są okleiną w kolorze black ash lub black high gloss. Specjalnie zwężone krawędzie frontów zasłania idealnie dopasowana czarna maskownica. Mimo sporych gabarytów kolumny optycznie nie dominują w pomieszczeniu. Zwracają uwagę nowoczesnym wzornictwem i wyjątkowym dźwiękiem.

Specyfikacja:

 • Głośnik niskotonowy 6.5” (16,5cm) membrana polipropylenowa
 • Głośnik średniotonowy 4,5" (11,4cm) membrana polipropylenowa
 • Głośnik wysokotonowy 1" (2,54cm) aluminiowa kopułka
 • Impedancja 8 Ω
 • Konstrukcja bass reflex
 • Moc krótkotrwała/długotrwała Rekomendowana moc wzmacniacza 20 - 250 watt
 • Pasmo przenoszenia 30 Hz-25 kHz (±3 dB)
 • Skuteczność 87 dB (2.83V @ 1 meter full-space, 300-3kHz)
 • Kolor Black Ash, Black Piano Gloss
 • Wymiary 92,96 cm x 20,32 cm, x 29,46 cm
 • Waga 18,2 kg/szt