W dniu dzisiejszym 19.07.21 ruszyliśmy z nową odsłoną graficzną sklepu. Mamy nadzieję, że się wam podoba? Nadal wprowadzamy usprawnienia w sklepie dla WAS.

Anthem

Anthem

Witamy w Świecie Realistycznego Dźwięku i Obrazu Klasy HIGH-END!

Anthem Kanadyjski producent już od dziesięcioleci zajmuje się produkcją wielokrotnie nagradzanych komponentów audio-wideo klasy hi-end. Firma powstała w oparciu o rozwiązania technologiczne i dźwiękowe topowej marki Sonic Frontiers. Produkty Anthem są używane na całym świecie w prywatnych domach, studiach nagraniowych jak również przez profesjonalne stacje radiowe i TV.

Dla przykładu: narodowa francuska stacja radiowa “Europe 1” w swojej rozgłośni na szczycie wieży Eiffla używa 3 dekoderów cyfrowo-analogowych Sonic Frontiers, z kolei NASA używa wzmacniacza Sonic Frontiers w ośrodku testowania promów kosmicznych w Key Largo na Florydzie.

Nasza reputacja zarówno w konstrukcjach analogowych jak i cyfrowych jest już legendarna, a znakomite produkty Anthem miały zaszczyt zdobyć wiele nagród i wyróżnień przyznawanych przez najbardziej uznane czasopisma. Między innymi amerykański magazyn STEREOPHILE przyznał naszym produktom wiele rekomendacji „Klasa A” oraz zaszczycił nas nagrodą „Cyfrowy Komponent Roku”.

Naszym założeniem było i jest tworzenie najwyższej klasy, bezkompromisowych produktów hi-end. Osiągnęliśmy sukces ustanawiając referencyjne standardy perfekcyjnej jakości dźwięku i obrazu, która niezależnie od ceny jest zawsze na najwyższym poziomie, prześcigając konkurencję.

Strona producenta: https://www.anthemav.com/products-current/

ANTHEM MRX 540 Amplituner Kina Domowego 5.2

ANTHEM MRX 540 Amplituner Kina Domowego 5.2

8 999,00 zł / sztuka
(netto: 7 316,26 zł / sztuka)
ANTHEM MRX 740 Sieciowy amplituner kina domowego 11.2

ANTHEM MRX 740 Sieciowy amplituner kina domowego 11.2

14 199,00 zł / sztuka
(netto: 11 543,90 zł / sztuka)
ANTHEM Przedwzmacniacz STR

ANTHEM Przedwzmacniacz STR

17 000,00 zł / szt.
(netto: 13 821,14 zł / szt.)