Klipsch THX-1200SW Kolumna niskotonowa Subwoofer
Klipsch THX-1200SW Kolumna niskotonowa instalacyjna Subwoofer
  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3871
  • Producent: Klipsch
  • Kod producenta: THX1200SW
  • Waga (przybliżona waga gabarytowa): 37 kg
  • Dostępność: Dostępny na zamówienie Dostępny na zamówienie
  • Czas realizacji: 3-4 dni
  • Historia ceny
  • Sztuka
Wszystkie towary dostępne w naszym magazynie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.
Głośniki zewnętrzne: Nie
WARUNKI GWARANCJI: 24 miesiące Polskiego dystrybutora
Zasilanie 100V: Nie
THX-1200-SW
Cechy:
  • 12 - calowy głośnik o dużym wychyleniu Cerametallic™
  • Duża skuteczność akustyczna (130dB @ 30Hz)
  • Port bass reflex na panelu frontowym
  • Wysokiej klasy wewnętrzne okablowanie subwoofera
Specyfikacja:
  • Moc krótkotrwała/długotrwała moc wzmacniacza Klipsch KA-1000-THX
  • Skuteczność 130dB @ 30Hz, 122dB @ 20Hz, 112dB @ 15Hz 1/8 space, 1M (2 enclosures side-by-side per THX Ultra2)
  • Głośnik niskotonowy 12" (30,5 cm) Cerametallic™
  • Impedancja 8 Ω
  • Kolor Galaxy Black
  • Konstrukcja bass reflex (panel frontowy)
  • Pasmo przenoszenia 20 - 200Hz ±3dB