Klipsch THX-6000-LCR-L Kolumna głośnikowa instalacyjna On-Wall
  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3870
  • Producent: Klipsch
  • Kod producenta: THX6000LCR-L
  • Waga (przybliżona waga gabarytowa): 20 kg
  • Dostępność: Dostępny na zamówienie Dostępny na zamówienie
  • Czas realizacji: 3-4 dni
  • Historia ceny
  • Sztuka
Wszystkie towary dostępne w naszym magazynie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.
Głośniki zewnętrzne: Nie
WARUNKI GWARANCJI: 24 miesiące Polskiego dystrybutora
Zasilanie 100V: Nie
Klipsch
THX-6000-LCR TO GŁOŚNIK Z CERTYFIKATEM THX® ULTRA2.
PROJEKT THX-6000-LCR BEZPOŚREDNIO OD KLIPSCH
Cechy:
  • Port bass-reflex na panelu frontowym
  • Podwójne 6,5-calowe głośniki niskotonowe Cerametallic™
  • Jedno calowy, tytanowy głośnik wysokotonowy Tractrix Horn umieszczony w obudowie 6 x 10 cali.
  • Wysokiej jakości wewnętrzne okablowanie kolumny
Specyfikacja:
  • Głośnik niskotonowy Dwa 6,5 ”(16,5 cm) ekranowane magnetycznie, membrana Cerametallic ™, aluminiowa rama
  • Głośnik wysokotonowy 1" (2,54 cm) kompresyjny, tytanowa kopułka, ceramiczna struktura magnesu
  • Impedancja 8 Ω
  • Konstrukcja Dwudrożna / Bass Reflex
  • Moc krótkotrwała/długotrwała 600 W / 150 W
  • Pasmo przenoszenia 48Hz - 20kHz ± 3dB