KLIPSCH R-50M + R-50M + R-50C + R-121SW + ONKYO TX-NR6100
KLIPSCH REF. II R-50M + R-50M + R-50C + R-121SW + ONKYO TX-NR6100
  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4333
  • Producent: Klipsch
  • Kod producenta: R-50M_R121_6100_SET1
  • Waga (przybliżona waga gabarytowa): 60 kg
  • Dostępność: Dostępny w naszym magazynie Dostępny w naszym magazynie
  • Czas realizacji: 2-3 dni
  • Historia ceny
  • Zestaw
Wszystkie towary dostępne w naszym magazynie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.
W zestawie z: amplitunerem, subwooferem
WARUNKI GWARANCJI: 2 LATA realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany serwis centralny
System dźwięku: 5.1
KLIPSCH REF. II 2x R-50M + 2x R-50M + 1x R-50C + 1x R-121SW + Onkyo TX-NR6100
Klipsch R-50M Reference II Kolumna podstawkowa
NOWA TUBA TRACTRIX® HORN 90° X 90°
ALUMINIOWY GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY (LTS) Z KAPTONOWYM ZAWIESZENIEM
MIEDZIANE MEMBRANY TCP GŁOŚNIKA NISKOTONOWEGO
ELEGANCKI NOWOCZESNY WYGLĄD
OBUDOWA Z MDF POKRYTA ODPORNIEJSZĄ NA ZARYSOWANIA OKLEINĄ WINYLOWĄ
WYSOKIEJ JAKOŚCI PROJEKT
Specyfikacja:
  • Głośnik niskotonowy 5,25” (13,33 cm), miedziowana membrana TCP
  • Głośnik wysokotonowy 1" (2,5 cm) aluminiowa kopułka LTS w tubie Tractrix® Horn
  • Impedancja 8 Ω
  • Konstrukcja 2-drożna z bass-reflex
  • Moc krótkotrwała/długotrwała 300W / 75W
  • Pasmo przenoszenia 58Hz - 21kHz +/- 3dB
  • Skuteczność 92 dB (In-Room)
  • Waga 5 kg/szt.
  • Kolor Black Textured Wood Grain Vinyl
  • Wymiary 354 x 178 x 229 mm
Klipsch R-50C Reference II Kolumna centralna
Specyfikacja:
  • Głośnik niskotonowy 2 x 5,25” (13,33 cm), miedziowana membrana TCP
  • Impedancja 8 Ω
  • Konstrukcja 2-drożna zamknięta
  • Moc krótkotrwała/długotrwała 400W / 100W
  • Pasmo przenoszenia 90Hz - 21kHz +/- 3dB
  • Skuteczność 96 dB (In-Room)
  • Waga 6,3 kg/szt.
  • Wymiary 178 x 476 x 208 mm
Klipsch R-121SW Reference II Kolumna niskotonowa Subwoofer
CYFROWY WZMACNIACZ
wydajność dla maksymalnej mocy akustycznej i szczegółowości.
SKIEROWANY DO PRZODU PRZETWORNIK
Wydajny, 10-calowy przetwornik TCP zapewnia głębokie basy i szerokie możliwości umiejscowienia.
FILTR DOLNOPRZEPUSTOWY I KONTROLA FAZY
WEJŚCIA LINE/LFE
Zapewnia możliwość podłączenia do odbiorników kina domowego.
UMIESZCZONA Z PRZODU DIODA LED
Wskazuje, kiedy subwoofer jest włączony lub wyłączony.
  • Głośnik basowy 12" (30,5 cm)
  • Automatyczny stand-by Tak
  • Regulacja fazy 0/180
  • Pasmo przenoszenia 28Hz - 120Hz
  • Moc wyjściowa 200W / 400W
  • Konstrukcja Otwarta
  • Waga 16 kg.
  • Wymiary 421 x 406 x 500 mm
ONKYO TX-NR6100 Sieciowy amplituner 7.2/5.2.2 4K/8K
Onkyo TX-NR6100 o konstrukcja 5.2.2-kanałowa, oferująca 100 W mocy na kanał, 6 wejść i 2 wyjścia HDMI (z eARC) Onkyo. Model wyposażony w porty HDMI 2.1 do obsługi sygnałów 4K120Hz i 8K60Hz i funkcjami gier, takimi jak VRR - oferując jednocześnie Dolby Atmos i DTS: X. A ponadto posiada Apple AirPlay 2, Google Chromecast I współpracuje z platformą Sonos, DTS Play-Fi, Asystentem Google i Amazon Alexa.
  • Urządzenie: Amplituner kina domowego
  • Ilość kanałów: 5.2.2 (Atmos / DTS:X)
  • HDMI: 2.1 (Ultra High Speed)
  • Audio Return Channel (ARC): TAK
  • HDCP: TAK
  • Moc ciągła (RMS): 100W 8Ω
  • Formaty z USB: MP3 WAV WMA
  • Kontrola tonów: TAK
  • Dekodery Dolby: Dolby Digital Dolby Digital Plus Dolby TrueHD Dolby Atmos
  • Tuner radiowy: FM
  • Przedwzm. gramofonowy: TAK
  • Obsługa SACD przez HDMI: TAK
  • Wi-Fi: TAK
  • AirPlay: AirPlay 2
  • Bluetooth: TAK
  • Zasilacz: AC 220 - 240 V, 50/60 Hz