Klipsch RP-1600SW Subwoofer aktywny 800W
  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4693
  • Producent: Klipsch
  • Kod producenta: RP-1600SW
  • Waga (przybliżona waga gabarytowa): 52 kg
  • Dostępność: Dostępny w magazynie dostawcy Dostępny w magazynie dostawcy
  • Czas realizacji: 2-3 dni
  • Historia ceny
  • sztuka
Wszystkie towary dostępne w naszym magazynie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.
WARUNKI GWARANCJI: 2 LATA realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany serwis centralny
Typ Subwoofera: Aktywny
NAJWYŻSZA EFEKTYWNOŚĆ I ZRÓWNOWAŻONA WYDAJNOŚĆ
SKIEROWANE DO PRZODU MIEDZIANE MEMBRANY CERAMETALLIC
WYDAJNY WZMACNIACZ W KLASY D
SKIEROWANY DO PRZODU PORT SZCZELINOWY Z UNIKALNĄ TECHNOLOGIĄ INTERNAL FLARE
ZESTAW BEZPRZEWODOWY WA-2 DO SUBWOOFERA
ELASTYCZNA REGULACJA
TRYB STANDBY ½-WAT
KORZYSTAJ Z WEJŚĆ JEDNOCZEŚNIE
NIEZWYKLE WYTRZYMAŁE WYKOŃCZENIE EBONY
DOPRACOWANY PROJEKT
Specyfikacja:
  • Głośnik basowy: 16" (40,6 cm) membrana o dużym wychyleniu, Cerametallic
  • Automatyczny stand-by: Tak
  • Regulacja fazy: 0/180
  • Pasmo przenoszenia: 14.5Hz - 175Hz +/- 3dB
  • Moc wyjściowa: 800W / 1600W