Klipsch Seria II RP-8000F + RP-600M + RP-504C + RP-1400SW
  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5204
  • Producent: Klipsch
  • Kod producenta: 8000F_600_504_1400
  • Waga (przybliżona waga gabarytowa): 136 kg
  • Dostępność: Dostępny w magazynie dostawcy Dostępny w magazynie dostawcy
  • Czas realizacji: 2-4 dni
  • Historia ceny
  • Zestaw
Wszystkie towary dostępne w naszym magazynie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.
W zestawie z: subwooferem
WARUNKI GWARANCJI: 2 LATA realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany serwis centralny
System dźwięku: 5.1
- Najwyższej jakości materiały i wykończenie
SILIKONOWA HYBRYDOWA TUBA TRACTRIX® HORN 90° X 90°
TYTANOWY GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY LTS
WENTYLOWANA KONSTRUKCJA GŁOŚNIKA WYSOKO TONOWEGO
NOWE MEMBRANY GŁOŚNIKA NISKOTONOWEGO Z CERAMETALLIC
PORTY TRACTRIX
BI-WIRING / BI-AMPING
WYSOKIEJ JAKOŚCI PROJEKT
DYSKRETNE PODŁĄCZENIE ATMOS
NOWY, UDOSKONALONY PANEL WEJŚCIOWY
Wyposażony został w audiofilskiej klasy przewody i uniwersalne, aluminiowe zaciski.
ALUMINIOWE NÓŻKI
WYTRZYMAŁE, ZDEJMOWANE MASKOWNICE
Specyfikacja:
  • Głośnik niskotonowy 2 x 8” (20,3cm) Cerametallic™ z pierścieniami Faradaya
  • Głośnik wysokotonowy 1” (2,54cm) tytanowy, wentylowany LTS, hybrydowa tuba Tractrix®
  • Impedancja 8 Ω
  • Konstrukcja bass reflex port TRACTRIX® umieszczony na tylne ściance
  • Moc krótkotrwała/długotrwała 150 W/600 W
  • Pasmo przenoszenia 35 - 25 kHz +/- 3 dB
  • Skuteczność 98 dB @ 2.83 V / 1 m
  • Waga 27.85 kg/szt.
  • Kolor Ebony, Walnut
  • Wymiary 109.5 x 27.5 x 46.3 cm
Klipsch RP-600M II Reference Premiere Kolumna podstawkowa
PORTY TRACTRIX
BI-WIRING / BI-AMPING
WYSOKIEJ JAKOŚCI PROJEKT
Specyfikacja:
  • Głośnik niskotonowy 6.5” Cerametallic™ z pierścieniami Faradaya
  • Głośnik wysokotonowy 1” tytanowy, wentylowany LTS, hybrydowa tuba Tractrix®
  • Impedancja 8 Ω
  • Moc krótkotrwała/długotrwała 400W/100W
  • Pasmo przenoszenia 44 - 25 kHz +/- 3 dB
  • Skuteczność 94.5 dB @ 2.83 V / 1 m
  • Waga 8.2 kg/szt
  • Kolor Ebony (czarny) Walnut (orzech)
  • Wymiary 40.0 x 20.2 x 33.0 cm
Klipsch RP-504C II Reference Premiere Kolumna centralna
PODKŁADKI Z KORKA
Podkładki z korka zapewniają stabilność i bezpieczne umiejscowienie na podstawkach lub meblach.
  • Głośnik niskotonowy 4 x 5.25” Cerametallic™ z pierścieniami Faradaya
  • Impedancja 8 Ω
  • Moc krótkotrwała/długotrwała 600W/150W
  • Pasmo przenoszenia 50 - 25 kHz +/- 3 dB
  • Skuteczność 96 dB @ 2.83 V / 1 m
  • Waga 16,45 kg.
  • Wymiary 17.4 x 81.4 x 38.3 cm
Klipsch RP-1400SW Subwoofer aktywny 500W
NAJWYŻSZA EFEKTYWNOŚĆ I ZRÓWNOWAŻONA WYDAJNOŚĆ
SKIEROWANE DO PRZODU MIEDZIANE MEMBRANY CERAMETALLIC
WYDAJNY WZMACNIACZ W KLASY D
SKIEROWANY DO PRZODU PORT SZCZELINOWY Z UNIKALNĄ TECHNOLOGIĄ INTERNAL FLARE
ZESTAW BEZPRZEWODOWY WA-2 DO SUBWOOFERA
ELASTYCZNA REGULACJA
TRYB STANDBY ½-WAT
KORZYSTAJ Z WEJŚĆ JEDNOCZEŚNIE
NIEZWYKLE WYTRZYMAŁE WYKOŃCZENIE EBONY
DOPRACOWANY PROJEKT
  • Głośnik basowy: 14" (35,5 cm) membrana o dużym wychyleniu, Cerametallic
  • Automatyczny stand-by: Tak
  • Regulacja fazy: 0/180
  • Pasmo przenoszenia: 16 Hz - 141 Hz +/- 3dB
  • Moc wyjściowa: 500W / 1000W